10 pomysłowych legowisk dla psów

10 pomysłowych legowisk dla psów


Każdy, kto ma w domu psa, wie, że to nie jest tylko zwierzę, ale prawdziwy członek rodziny, który towarzyszy nam w lepszych i gorszych momentach życia. Pragnąc stworzyć mu własny kąt, najczęściej kupujemy zwykłe legowisko, nie zastanawiając się, że może ono wyglądać zupełnie inaczej, o czym zaraz się przekonacie.

1 Stary telewizor

Domowa buda wykonana jest ze starego telewizora o ciekawym wyglądzie. Takie rozwiązanie doskonale wkomponuje nam się we wnętrze, które zawiera elementy klasyki. Mało tego – telewizor może przydać się nam również jako stoliczek, oczywiście dopóki piesek nie postanowi dobrać się do rzeczy, które będzie miał nad głową.

Źródło: http://www.mjginteriors.com

2 Przyczepa kempingowa

Czy tutaj trzeba coś dodawać? Zdjęcie samo w sobie jest tak urocze, że już widzę wszystkie właścicielki małych piesków, którym zamarzy się taki prezent dla pupila. Ciekawe tylko, czy tam jest wygodnie…

Źródło: http://www.mjginteriors.com

3 Zapalony akwarysta

Długo się śmiałam, gdy zobaczyłam ten pomysł na legowisko. Co prawda wygląda dość komicznie, ale ponieważ sama miałam psa i akwarium, rozumiem jego zasadność. I jeszcze ten napis na wycieraczce!

Źródło: http://www.teddythedog.com

4 Szafka

Uroczy domek, który wykonano zapewne z jakiejś starej szafki i udekorowano. Pieski mają wygodnie, a ścianki zapewniają im spokój.

Źródło: http://www.lesmaisons.co

5 Prawdziwy dom

Spójrzcie na minę tego psa. Chyba jest dumny ze swojej posiadłości. 😉

Zapewne tylko tak wygląda, bo w rzeczywistości jest mu obojętne, w czym śpi, ale za to nasze oko cieszy widok niesamowicie dopracowanej miniatury domu. Po prostu bajka!

Nasz Rysiu też miał budę z oknem, przez które wyglądał, jak nie chciało mu się wychodzić, by sprawdzić, kto przyszedł. To wszystko ładnie się prezentuje, ale niestety przy psach, które śpią w ogrodzie, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że każde okienko to strata ciepła.

Źródło: http://www.diynetwork.com/

6 Tipi

Jak widać teraz namioty produkowane są nie tylko dla dzieci, ale również dla psów. A może dla jednych i drugich na raz?

Źródło: https://en.dawanda.com

7 Sharknado

Nie wiem, co autor miał na myśli, ale ten jamnik nie wygląda na najszczęśliwszego pod słońcem. Ale ważne, że ma ciepło. Czyż nie? 😉

Źródło: http://finofilipino.com

8 Fast food

Fani fast foodów powinni pokochać legowisko w kształcie hamburgera. Piesek wygląda na zadowolonego, tylko zastanawia mnie jedno: ciekawa jestem, za którym razem udało mu się wskoczyć na miejsce.

Źródło: http://wheretoget.it/

9 Muzykalny

To legowisko zapewne pies sam sobie wybrał, chociaż cały czas głowię się, czy aby na pewno jest mu w nim wygodnie. Czasem jednak niewiele potrzeba do szczęścia i wystarczy przedmiot należący do właściciela, by nasz pupil czuł się tam dobrze.

Źródło: https://www.askideas.com/

 

10 Łóżko

I na koniec niespodzianka – prawdziwie legowisko psa w większości domów. Niestety jak już raz go tu wpuścisz, zostanie z Tobą do końca. I za to je kochamy!

Źródło: http://www.givelivehug.com

A jakie są Wasze pomysły na legowisko dla psa? Dajcie znać w komentarzach!

 


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz