Poznajmy się

Nazywam się Martyna Szulist i na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz. Wraz z moją przyjaciółką ze studiów - Klaudią Paradowską - tworzę pracownię projektowania wnętrz Bueno.

Stacjonarnie działam w Trójmieście, ale podejmuję się również wielu współprac na odległość, bazując na wymiarach mieszkań czy domów, przesłanych prze Inwestora.

Mam nieustanną potrzebę wymyślania czegoś nowego oraz rozwijania swoich umiejętności w różnych dziedzinach.

Wolny czas spędzam z ukochanym psem lub maluję albo czytam książki o rozwoju osobistym i biznesie.

Uwielbiam wszystko, co związane z teatrem i tworzeniem filmów, więc łapię okazję, gdy tylko pojawia się możliwość pracy przy tego typu produkcjach. Współpracuję zarówno jako statystka, jak i rekwizytorka (z wykształcenia jestem też scenografką). Od niedawna możecie znaleźć mnie również na TikToku, gdzie daję upust moim filmowym zapędom.

Mój styl


W projektowaniu wnętrz, przede wszystkim stawiam na dobre zrozumienie potrzeb klienta. Stylistycznie najbliżej mi do kolorowych, artystycznych, pełnych dobrej energii przestrzeni. Osoby, które do mnie trafiają cechuje chęć posiadania oryginalnego wystroju wnętrz, który odzwierciedli ich osobowość.

Mimo że moje poczucie estetyki najbardziej rezonuje z wzorzystymi, eklektycznymi wnętrzami, dobrze czuję się również w bardziej stonowanej stylistyce.

O blogu

Na tym blogu oprócz inspiracji i nowinek ze świata designu, opisuję również kulisy pracy projektanta wnętrz z własnej perspektywy - osoby, która prowadzi działalność od 2014 roku.

Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się przybliżyć Wam tajniki mojej pracy oraz zadań, z jakimi się zmaga architekt wnętrz.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do mnie:

Więcej moich projektów znajdziesz tutaJ: