Trendy: Kolor roku 2017

Kolor roku 2017


Po zeszłorocznym rozczarowaniu wyborem kolorów roku przez Instytut Pantone, możemy spokojnie odetchnąć, ponieważ nowa paleta jest o niebo lepsza. Znajdziemy wśród niej piękną zieleń, odcienie pomarańczu, różu, morskiego i wielu innych, którym niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie. Wiadomo jednak, że trendy kolorystyczne we wnętrzach nie zmieniają się tak szybko, jak w modzie, ale jeśli akurat jesteście na etapie urządzania swojego domu i nie wiecie, na jaki akcent się zdecydować, zestawienie Pantone może ułatwić Wam podjęcie tej decyzji.

Nie chcę za bardzo rozpisywać się na temat innych kolorów, ponieważ mamy na to cały rok, podczas którego uraczę Was inspiracjami odnoszącymi się do poszczególnych barw, a w tym wpisie skupimy się jedynie na zieleni o nazwie Greenery.

Powiem szczerze, że długo czekałam na powrót zieleni, którą kocham, ale przez ostatnie lata było jej niewiele dookoła nas. Na szczęście ludzie coraz chętniej zwracają uwagę na ekologię, przykładają wagę do roślinności, której sąsiedztwo pomaga nam utrzymać wewnętrzną harmonię w tym zwariowanym świecie. Kolor Greenery od razu skradł moje serce, dlatego zaraz pokażę Wam kilka propozycji na umieszczenie go we wnętrzu.


Źródło: http://www.fikee.com

 


Źródło: http://inspiration.joinstark.com

 


Źródło: http://inspiration.joinstark.com

 


Źródło: Ikéa ? Salle de bain avec mur végétal

 


Źródło: http://www.hgtv.com

Źródło: http://www.homedit.com

Źródło: http://www.unduetre-ilaria.com

 


Źródło: http://feelitcool.com/

 


Źródło: http://www.brit.co/pop-of-color-home/

Jak widać zieleń pięknie współgra zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi wnętrzami, zwłaszcza z odcieniami bieli, czerni, granatu, miedzi, brązu. W zależności od tego, w jakim otoczeniu ją umieścicie, może nadać pomieszczeniu zupełnie innego charakteru.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

MEBLE I DODATKI DO WNĘTRZ W KOLORZE GREENERY