Wnętrzarskie marki: KUKA

Wnętrzarskie marki: KUKA

Tym wpisem chciałabym zapoczątkować cykl, w którym będę opisywać wyjątkowe, polskie marki tworzące dodatki do wnętrz, które w mojej opinii są godne polecenia. Na pierwszy ogień idzie KUKA – drukarnia tkanin, dzięki której możecie zamówić materiał z własnym wzorem lub wybrać jeden z wielu dostępnych na stronie producenta. Brzmi ciekawie? I tak właśnie jest!

Co jest wyjątkowego w marce KUKA?

KUKA urzekła mnie nie tylko możliwością zamówienia tkaniny z wymyślonym przez siebie wzorem, ale również tym, że jeśli mamy odpowiednie zdolności, możemy za pomocą tej platformy sprzedawać nasze grafiki, które są drukowane na wybranych przez klienta materiałach.

Jest to idealne rozwiązanie np. dla grafików, którzy chcą się sprawdzić w roli projektanta wzorów, ale nie tylko! Tak naprawdę każdy z nas może przygotować taki wzór, a jeśli jesteście ciekawi, jak to zrobić, to zapraszam na stronę KUKA, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne informacje, jak również aplikacja, dzięki której możemy np. pokolorować istniejące już wzory. Wszystko zależy od naszych potrzeb i… kreatywności!

Od czego zacząć?

Pierwszym naszym krokiem do realizacji zamówienia jest wybranie lub dodanie wzoru, a następnie określenie, na jakiego rodzaju tkaninie ma być ona wydrukowana. Wszystko wykonywane jest na zamówienie, więc producent ma pewność, że w magazynie nie zostanie mu niechciana tkanina, ponieważ każda tworzona jest indywidualnie. Zamówienia są realizowane w ciągu 7 dni, co z pewnością jest atutem.

Nie wiem jak Wy, ale ja chętnie skorzystam z internetowej drukarni wzorów, kiedy tylko nadarzy się odpowiednia okazja przy projektowaniu wnętrza.

Dajcie znać, czy podoba Wam się strona, dzięki której możecie stworzyć własne wzory. W jakiej sytuacji może Wam się to przydać? Jestem bardzo ciekawa, co myślicie na ten temat 🙂

Miło mi, że KUKA może znaleźć się wśród polecanych polskich marek, które zawsze chętnie wspieram w promocji na przekór zalewowi chińszczyzną 😉

tkaniny drukowane kuka 1  tkaniny drukowane kuka 3

tkaniny drukowane kuka

tkaniny drukowane kuka 2