Share Week 2016

Share Week 2016

O corocznej akcji Share Week dowiedziałam się od Teresy z blogu Mara Time, która poleciła mój blog jako godny przelecenia. Tak, dokładnie w ten sposób zostało to określone i bardzo mnie to raduje tym bardziej, że ja również lubię zaglądać do niej o świeżą dawkę humoru z związanej z pracą architekta.

Idea Share Week to tydzień polecania blogów przez innych autorów, której promotorem jest Adrzej Tucholski. Więcej na ten temat w linku, a tymczasem ja przechodzę do wyznaczenia swoich typów.

Rosaline

Rosaline – to blog prowadzony przez Sylwię, która porusza bardzo życiowe tematy, chociaż większość i tak krąży wokół feminizmu. A mi jak najbardziej to pasuje. Czasem mam nawet wrażenie, jakbym sama pisała to, co zamieszcza Sylwia, bo mamy bardzo podobne poglądy. Polecam wszystkim, którym bliska jest idea równouprawnienia, a oraz tym, którym nadal się wydaje, że feministka to babochłop, który nie lubi facetów.

[ezcol_2third]

Smiley Project

Smiley Project – Uwielbiam blog Mileny, która opisuje życie za pomocą komiksów, a raczej krótkich scenek. Bardzo podoba mi się jej styl rysowania oraz poczucie humoru. Naprawdę warto tam zajrzeć. A jeśli wpadacie czasem na mój fanpage, to z pewnością poznaliście już moją podobiznę w wersji stworzonej przez Smiley Project 🙂

[/ezcol_2third] [ezcol_1third_end]

martyna szulist pozytywne wnętrza

[/ezcol_1third_end]

Młoda Mama w Dolinie Hipsterów

Młoda Mama w Dolinie Hipsterów ? wbrew pozorom nie jest to blog parentingowy. Zresztą taki w ogóle by mnie nie zaciekawił. Autorką jest Karolina, która mimo młodego wieku, ma bardzo dojrzałe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Jej wpisy są mądre, przemyślane i nierzadko skłaniają do refleksji. Blog Karoliny czyta się bardzo dobrze, raz nawet zakręciła mi się łezka w oku 😉

Mara Time

Mara Time – życie architekta jeszcze nigdy nie było tak pełne pułapek i szaleństwa, jakie dostrzec możemy w przygodach, wspomnianej już wcześniej Teresy. Posty zawsze są ciekawie opisane, zawierają mnóstwo porównań i działają na wyobraźnię. Więc jeśli jeszcze komuś się wydaje, że architekci są nudni jak Ted Mosby z serialu Jak poznałem Waszą matkę, to po lekturze tego bloga, z pewnością zmieni zdanie.

Ewa Hess Designers

Ewa Hess Designers ? blog Ewy, która zajmuje się projektowaniem pięknych wzorów. Ale ponieważ nie samymi wzorami człowiek żyje, autorka porusza tez inne, bardziej lifestylowe tematy. Każdy z nich opatrzony jest autorską grafiką, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Polecam miłośnikom dobrych wzorów i nie tylko.

Prosty Plan

Prosty Plan – blog Izy, która w dość mocno sarkastyczny sposób opisuje kulisy pracy architekta. Z rozmów z innymi osobami z branży, wiem, że nie tylko ja tam zaglądam 🙂

Czy znacie wymienione przeze mnie blogi? Jeśli nie, to zaraz powinniście to zmienić 😉