Mapa nieba – idealny pomysł na prezent

Spersonalizowana mapa nieba

Jeśli czytasz ten wpis to znak, że jesteś jedną z wielu osób, która poszukuje pomysłu na prezent dla bliskiej osoby lub osób. Dobrze trafiłeś. Jako że jest grudzień i zbliżają się Święta, postanowiłam przedstawić wam spersonalizowaną mapę gwiazd, która zrobiła furorę na moim Instagramie.

Czym jest mapa gwiazd?

Plakat przedstawia położenie gwiazd w momencie ważnego dla ciebie wydarzenia. Mogą to być twoje urodziny, narodziny dziecka, ślub, zaręczyny czy jakakolwiek inna rocznica, która jest dla ciebie istotna.

Przy zamówieniu należy podać datę, miejscowość oraz godzinę, które to odnoszą się do tego szczególnego dnia. Można również zmienić treść nagłówka na bardziej spersonalizowany.

Plakaty sprzedawane są w kilku konfiguracjach zarówno układowych jak i kolorystycznych. Można wybrać połączenie granatu lub czerni z bielą w zależności od naszych preferencji. Dla siebie wybrałam najbardziej minimalistyczną wersję czyli dużo bieli z czarną grafiką, ponieważ doszłam do wniosku, że nasze mieszkanie jest już wystarczająco kolorowe.

Jeśli chodzi o układ, mapa gwiazd może przedstawiać schemat nieba jednego, dwóch lub trzech wydarzeń. Pojedyncza grafika sprawdzi się jako podarunek na urodziny lub Święta, natomiast podwójna czy potrójna jako prezent na rocznicę.

Atutem tego produktu jest to, że możemy go zamówić od razu z dopasowaną aluminiową ramą. W takim przypadku mamy do wyboru dwa kolory – czerń i biel. Plakaty są sprzedawane w trzech wymiarach, więc każdy powinien mieć możliwość dopasowania go do własnych preferencji. Ramki są wyjątkowo mocne, przez co nie będą się wyginały.

Co oprócz mapy?

Na stronie PicArta.pl znajdziecie też inne spersonalizowane produkty takie jak:

– mapa świata z oznaczeniem miejsc, które odwiedziliśmy;

– mozaika ze zdjęć;

– malowanie po numerach (dobry pomysł, by namalować obraz, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliśmy);

– kolaż ze zdjęć;

– metalowa mapa świata;

– obraz z twoich słów;

– obraz z mchu;

– rodzinne drzewo genealogiczne;

– fotoobraz z twojego zdjęcia;

Wybór jest dość spory, jeśli szukacie wnętrzarskiego pomysłu na prezent. Mam nadzieję, że ten wpis wam się przyda i pomoże w znalezieniu najbardziej dopasowanego upominku, który zachwyci jego odbiorę. Koniecznie podzielcie się wrażeniami, jakie zrobiła na was mapa nieba, ponieważ jak już wspomniałam, moi obserwujący na Instagramie, po zobaczeniu relacji, której pokazałam ów plakat, pisali, że to bardzo oryginalny pomysł na prezent.