Urządź swoją łazienkę z Domni.pl

Artykuł sponsorowany

Remont łazienki to wyzwanie, z którym w pewnym momencie, przychodzi zmierzyć się każdemu z nas. Wybór stylistyki, selekcja zamawianie produktów, może spędzić sen z powiek. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto wybrać dostawcę, który dba o poziom zadowolenia swoich klientów, jednocześnie oferując szeroki wachlarz możliwości produktowych.

Przykładem serwisu, dzięki któremu kompleksowo urządzimy łazienkę zaczynając od płytek, a kończąc na meblach jest domni.pl – sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz.

Materiał przesłany przez redakcję

Od inspiracji po zakupy

Domni to nieustannie rozwijająca się platforma, będąca połączeniem portalu wnętrzarskiego ze sklepem internetowym. Dzięki na bieżąco aktualizowanym treściom, znajdziesz tu prezentacje projektów wnętrz oraz porady specjalistów w postaci różnorodnych artykułów. Jeśli sam jesteś z branży projektowej, to na stronie możesz zaprezentować swoje portfolio, co za tym idzie, przyciągnąć nowych klientów do współpracy.

W ofercie Domni zawarty jest pełny asortyment łazienkowy, czyli płytki, armatura, ceramika, meble, a dodatkowo znajdują się tu kuchenne zlewozmywaki czy baterie pochodzące od czołowych producentów. Odnalazłam w tym miejscu wszystkie marki, które sama stosuję i polecam moim klientom, m.in. Grohe, Franke, Omnires oraz Tubądzin. W sklepie można też kupić kolekcje płytek stworzone przy współpracy z projektantami i znanymi markami modowymi kolekcje Cerrad x La Mania Home oraz Paradyż My Way autorstwa Gosi Baczyńskiej.

Dla mnie ogromnym plusem tego serwisu jest to, że można kupić w nim wszelkie łazienkowe elementy, którymi wykończymy nasze wnętrze i nie trzeba tracić czasu, by szukać ich w różnych miejscach.

Materiał przesłany przez redakcję

Co wyróżnia serwis Domni?

Zdecydowaną przewagę nad innymi sklepami z wyposażeniem wnętrz daje ilość wnętrzarskich treści, które widnieją na stronie w postaci inspiracji, porad, zdjęć z oznaczonymi produktami, przez co łatwiej zrealizujesz swój pomysł na wnętrze. Każdy użytkownik ma bezpłatny dostęp do bazy artykułów pisanych przez ekspertów, dzięki czemu możemy w prosty sposób poszerzyć swoją wiedzę lub upewnić się w słuszności swoich decyzji.

Innym ważnym aspektem współpracy z Domni jest darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 1700 zł (co, jak doskonale wiecie, przekracza się bez dużego wysiłku). Czas samej wysyłki jest również atrakcyjną kwestią, ponieważ w ciągu 48 godzin od zamówienia, kurier z paczką dzwoni do twoich drzwi.

Moim zdaniem to świetna opcja, gdyż mamy pewność, że towar, który zamawiamy jest w magazynie i w ostatniej chwili nie okaże się, iż jednak został wycofany lub na dostawę trzeba czekać miesiąc. W momencie, gdy wykonawca jest na budowie i przykładowo zabranie mu nieco płytek, dostawa w 48 staje się wybawieniem. Sklep Domni zawsze pokazuje realny i aktualny stan magazynowy oferowanych produktów, co jest mocnym wyróżnikiem spośród konkurencji.

Materiał przesłany przez redakcję

Elastyczne podejście do klienta

Serwis Domni wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i daje możliwość odroczenia dostawy o 3-4 tygodnie lub zaplanowanie jej na wybrany dzień. W razie jakichkolwiek problemów i pytań, można zwrócić się z prośbą o pomoc do przyjaznej obsługi.

Nie od dziś wiadomo, że klienci zwracają uwagę na jakość komunikacji ze sklepem. Obecnie nie wystarczy tylko wysłać towar w terminie. Klient wraca, gdy ma pewność, że jego pytania nie pozostaną bez odpowiedzi, a w razie ewentualnej reklamacji, firma pomoże rozwiązać sprawę w profesjonalny sposób.

Z perspektywy architekta wnętrz odpowiednie podejście pracowników sklepu do potencjalnego klienta jest jednym z kluczowych argumentów, które przemawiają za tym, że polecę danego dostawcę. Serwis internetowy, który udziela niezbędnych informacji na naszą prośbę sprawia, że chcemy tam wracać. Domni zdecydowanie spełnia te warunki.

Podsumowując, jeśli czeka cię wykończenie łazienki lub remont, nie musisz już szukać inspiracji oraz wszelkich produktów na różnych stronach internetowych, ponieważ wszystko to znajdziesz na domni.pl. Bogata oferta, dostępność produktów, pomocna obsługa to rzeczy, które sprawią, że możesz być spokojny o swoje zakupy online.