I urodziny Pozytywnych Wnętrz + konkurs

I urodziny Pozytywnych Wnętrz


Kiedy rok temu zakładałam blog Pozytywne Wnętrza, nie sądziłam, że przyniesie mi to tyle radości i że poznam wielu wspaniałych ludzi, którzy również lubią pisać. Z zamiarem stworzenia mojego bloga wnętrzarskiego, nosiłam się już dużo wcześniej, ale cały czas czułam, że to za szybko, niezbyt idealnie itd. A wiecie jakie mam wnioski po roku prowadzenia tego miejsca? Że to było zdecydowanie za późno! Nie muszę od razu być ekspertem we wszystkim, by dzielić się z Wami swoimi pomysłami i spostrzeżeniami. Najważniejsze, by po prostu być sobą i pisać od serca, a czytelnicy sami się pojawią. Przez ten rok oduczyłam się perfekcjonizmu i wiele rzeczy jestem w stanie odpuścić. To wcale nie jest takie trudne.

Mimo, że Pozytywne Wnętrza mają tylko rok, jestem już raczej zaawansowaną blogerką, ponieważ publikuję różne rzeczy odkąd tylko w moim domu pojawił się Internet. Młodsi czytelnicy mogą nie wiedzieć, o co chodzi, ale ja zaczynałam dzielić się ze światem swoimi myślami jak jeszcze o stałym łączu można było pomarzyć, a my mieliśmy w domu limit 30 godzin dostępu do sieci… miesięcznie! Wyobrażacie to sobie dzisiaj? Bo ja nie. I nie chodzi o samo pisanie, ale ogólnie o moją pracę, która bez Internetu zajmowałaby dużo więcej czasu.

Podsumowując poprzedni rok, muszę przyznać, że nie raz pozytywnie mnie zaskoczyliście miłymi komentarzami, których się nie spodziewałam. Nawiązałam znajomości z innymi blogerami, odkryłam, że istnieją fantastyczne spotkania zrzeszające twórców internetowych i ten świat kompletnie mnie pochłonął. Kocham to robić i wiem, że stworzenie Pozytywnych Wnętrz było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu, chyba nawet lepszą od założenia własnej działalności.

Ponieważ bez Was – moi drodzy czytelnicy – nie byłoby tego miejsca, mam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest mój rysunek (do wyboru z galerii poniżej). Aby wciąć w nim udział, należy odpowiedzieć na następujące pytanie:

Dlaczego to akurat Twoja ściana potrzebuje mojego zwierzaka?

Na Wasze odpowiedzi czekam do końca do 21.09.2016 r.! Możecie je pisać tutaj pod postem lub na Facebooku pod wpisem konkursowym, który znajdziecie na moim fanpage’u.

Wyniki podam na fanpage’u 23.09.2016 r.

Pamiętajcie, żeby podać swój adres e-mail, by nie było problemu ze skontaktowaniem się.

Przewiduję wyłonienie jednego zwycięzcy, który będzie mógł wybrać, który rysunek chce otrzymać (Kot Janusz, Jeleń Daniel lub Labrador Maciuś) 🙂

Powodzenia!

[ezcol_1third]Kot[/ezcol_1third] [ezcol_1third][/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]Rysunek labrador[/ezcol_1third_end]Zapisz


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz