Plakaty z motywem natury od Poster Store

Coraz więcej osób zwraca się w kierunku naturalnych materiałów, z których wykonywane są nasze dodatki do wnętrz, ubrania czy przedmioty. Lubimy otaczać się przyrodą, jednak często brakuje nam jej, jeśli mieszkamy w centrach dużych miast, gdzie – wydawać, by się mogło – nawet woda w kranie potrafi płynąć szybciej.

Kontakt z naturą jest istotnym elementem naszego życia, dlatego, aby chociaż trochę bardziej wydawało nam się, że jesteśmy bliżej niej, możemy wprowadzić do naszego domu obrazy z motywem botaniki lub zwierząt, które w piękny sposób udekorują nasze ściany.

Naturalnie

W Poster Store znajdziemy plakaty i ramki w skandynawskim stylu, które są zarówno piękne, jak i niedrogie. Sklep posiada ogromny wybór obrazów o najróżniejszym charakterze, które trafią w gust każdej osoby.

Co wtorek firma prezentuje nową kolekcję plakatów pod zmieniającym się tematem. Wyjątkowe zdjęcia i grafiki pomogą stworzyć własną galerię obrazów indywidualnie dopasowaną do wystroju twojego domu.

Jeśli nie mamy pomysłu na kompozycję naszych obrazów, możemy zasugerować się jedną z wielu inspiracji, które zobaczymy na stronie.

Tematyka przyrody jest bardzo wdzięczna, ponieważ możemy powiesić na ścianie zarówno podobizny naszych ulubionych zwierząt, jak i roślin. Aktualnie bardzo popularne we wnętrzach stały się monstery, trawy pampasowe oraz kaktusy i sukulenty, które bardzo pasują do stylistyki skandynawskiej i boho, ale też do wielu innych, a tylko od naszej wyobraźni zależy, jak je ze sobą zestawimy.

Poster Store
Źródło: Poster Store

Uniwersalność

Ponieważ grafiki i zdjęcia, które zobaczymy w sklepie, są bardzo uniwersalne, mogą pasować zarówno do salonu, sypialni, łazienki czy kuchni.

W posterstore.pl znajduje się też specjalny dział, w którym umieszczone są  najróżniejsze ilustracje dla dzieci.

Poster Store
Źródło: Poster Store
Poster Store
Źródło: Poster Store

Mój wybór

Należy podkreślić, że motyw botaniczny nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla pięknych fotografii przedstawiających naturę, ale mogą się w nim znaleźć też abstrakcyjne ilustracje. Jedną z nich wybrałam do naszego mieszkania i połączyłam z trzema innymi fotografiami, przedstawiającymi liście oraz wzburzone fale oceanu. Woda i podobizna Fridy dodają nieco dynamiki do statecznych roślin. Kolorystyka współgra z naszą zieloną ścianą oraz białymi meblami.

Poster store

To, co bardzo podoba mi się w plakatach od Poster Store, to jakość. Wszystkie ilustracje drukowane są na wysokiej gramatury ekologicznym papierze, dzięki czemu arkusz jest dość sztywny.

Poster Store

Kod rabatowy dla czytelników

Uwaga! Przez miesiąc od publikacji tego wpisu, możecie skorzystać z rabatu w wysokości 30% do wykorzystania w Poster Store na zakup plakatów i ramek (z wyłączeniem kolekcji Selection). Wystarczy podczas składania zamówienia, wpisać kod: pozytywnewnetrza2020 🙂

Poniżej przedstawiam wam jeszcze kilka inspiracji ze sklepu, które wpadły mi w oko i zawierają motyw przyrody. Dajcie znać, co o nich myślicie!

Poster Store
Źródło: Poster Store
Poster Store
Źródło: Poster Store
Poster Store
Źródło: Poster Store
Poster Store
Źródło: Poster Store
Poster Store
Źródło: Poster Store