5 pomysłów na ciekawy zagłówek

Nie od dziś wiadomo, że udany sen to podstawa dobrego samopoczucia. Nie powiem Wam niestety, w jaki sposób osiągnąć ten stan, ale mogę pokazać piękne zagłówki, które z pewnością nie pogorszą Waszej bezsenności (o ile na takową cierpicie).
W dobie internetu i możliwości wirtualnego przemieszczania się nawet w najdalsze miejsca na świecie (no może nie najdalsze, bo są jeszcze takie miejsca, w których nie została postawiona stopa białego człowieka), możemy sprawdzić również trendy. I ja postanowiłam tego dokonać i przestawić Wam moją subiektywną listę najciekawszych zagłówków, odnalezionych w czeluściach internetów.

#1 A la stare drzwi od stodoły
Zagłówek
Źródło zdjęcia: houzz

Ładny? Brzydki? Sama nie wiem, ale z pewnością jest ciekawy i zapewne spodoba się miłośnikom palet przemysłowych i płyty OSB.

#2 Królewskie łoże
Pikowany zagłówek
Źródło zdjęcia: Indugly 
Od dawna mam słabość do pikowania. Wiem, że może całość wydaje się zbyt słodka i kobieca, ale bardzo mi się to podoba. Tylko ten majtkowy błękit bym zmieniła na coś mocniejszego, a co! Dekoracyjne wykończenie dodaje uroku, ale… weź to czyść z kurzu, no ludzie…
 #3 Zrób to sam
Źródło: Architecture Art Design
Popularne ostatnimi czasy rozwiązanie, czyli zagłówek składający się z naciągniętego materiału na ramę z gąbką lub samą gąbkę (o ile jest dość sztywna). Dobre rozwiązanie dla majsterkowiczów, chociaż tak naprawdę wiele talentu manualnego tutaj mieć nie trzeba. Zagłówek można wykonać z resztek  materiałów, które mamy w domu lub w dowolnej, wymyślonej przez siebie kombinacji. Sąsiad na pewno nie będzie miał takiego samego zagłówka, a więc do dzieła!
#4 Dla lubiących czytać przed snem 
Źródło: Homedit
Książki w sypialni to zły pomysł – powiedział człowiek, który nie mieszkał nigdy w kawalerce. Mi osobiście podoba się ten jakże praktyczny pomysł na wykorzystanie książek, nie niszcząc ich. Sama nie chciałabym mieć takiego zagłówka, bo robi wrażenie bałaganu, ale rozumiem jego ideę.
#5 Namaluj mi coś
Źródło: Homedit
Na koniec propozycja dla wielbicieli minimalizmu. Nie masz z czego zrobić zagłówka? Namaluj go lub naklej, jeśli oczywiście nie przeszkadza ci zimna ściana 😉