BLOG NIE TYLKO O WNĘTRZACH

Współpraca

ZOBACZ, CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Jeśli szukasz architekta wnętrz z głową pełną pomysłów i zdolnościami telepatycznymi, to trafiłeś idealnie! Szczegóły współpracy znajdziesz na mojej stronie www.martynaszulist.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Artykuł sponsorowany to post, w którym znajduje się odnośnik do danego produktu lub strony, która tematyką nawiązuje do mojego bloga. Istnieje możliwość zamówienia zarówno całego wpisu na temat Państwa produktu lub lokowania go w artykule przedstawiającym również inne przedmioty.

TUTORIAL DIY

Brzmi tajemniczo? Tylko w nazwie! Przygotowanie tutorialu DIY polega na wykorzystaniu Państwa produktów do stworzenia czegoś nowego oraz pokazania na blogu/vlogu, w jaki sposób moi odbiorcy mogą to samodzielnie wykonać.

LOKOWANIE PRODUKTU NA ZDJĘCIACH

Lokowanie produktu na moich zdjęciach w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie. Najczęściej jest to współpraca barterowa, ale jej warunki są do indywidualnego ustalenia.

TESTOWANIE I RECENZJA PRODUKTU

Testowanie polega na sprawdzeniu danego produktu. Efektem końcowym takiej współpracy jest szczera recenzja danego produktu

WSPÓLNA AKCJA

Bardzo chętnie biorę udział we wspólnych akcjach promocyjnych oraz współpracuję z innymi blogerami. Razem możemy stworzyć ciekawe wydarzenie, szkolenie, produkt.