', 'auto'); ga('send', 'pageview');

BLOG NIE TYLKO O WNĘTRZACH

Wnętrzarskie marki: KUKA

Wnętrzarskie marki: KUKA

Tym wpisem chciałabym zapoczątkować cykl, w którym będę opisywać wyjątkowe, polskie marki tworzące dodatki do wnętrz, które w mojej opinii są godne polecenia. Na pierwszy ogień idzie KUKA – drukarnia tkanin, dzięki której możecie zamówić materiał z własnym wzorem lub wybrać jeden z wielu dostępnych na stronie producenta. Brzmi ciekawie? I tak właśnie jest!

Co jest wyjątkowego w marce KUKA?

KUKA urzekła mnie nie tylko możliwością zamówienia tkaniny z wymyślonym przez siebie wzorem, ale również tym, że jeśli mamy odpowiednie zdolności, możemy za pomocą tej platformy sprzedawać nasze grafiki, które są drukowane na wybranych przez klienta materiałach.

Jest to idealne rozwiązanie np. dla grafików, którzy chcą się sprawdzić w roli projektanta wzorów, ale nie tylko! Tak naprawdę każdy z nas może przygotować taki wzór, a jeśli jesteście ciekawi, jak to zrobić, to zapraszam na stronę KUKA, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne informacje, jak również aplikacja, dzięki której możemy np. pokolorować istniejące już wzory. Wszystko zależy od naszych potrzeb i… kreatywności!

Od czego zacząć?

Pierwszym naszym krokiem do realizacji zamówienia jest wybranie lub dodanie wzoru, a następnie określenie, na jakiego rodzaju tkaninie ma być ona wydrukowana. Wszystko wykonywane jest na zamówienie, więc producent ma pewność, że w magazynie nie zostanie mu niechciana tkanina, ponieważ każda tworzona jest indywidualnie. Zamówienia są realizowane w ciągu 7 dni, co z pewnością jest atutem.

Nie wiem jak Wy, ale ja chętnie skorzystam z internetowej drukarni wzorów, kiedy tylko nadarzy się odpowiednia okazja przy projektowaniu wnętrza.

Dajcie znać, czy podoba Wam się strona, dzięki której możecie stworzyć własne wzory. W jakiej sytuacji może Wam się to przydać? Jestem bardzo ciekawa, co myślicie na ten temat 🙂

Miło mi, że KUKA może znaleźć się wśród polecanych polskich marek, które zawsze chętnie wspieram w promocji na przekór zalewowi chińszczyzną 😉

tkaniny drukowane kuka 1  tkaniny drukowane kuka 3

tkaniny drukowane kuka

tkaniny drukowane kuka 2

  • Usługa wprost idealna dla projektantów lub po prostu dla osób palących się do DIY. W sumie jestem pod wrażeniem jak szczegółowa jest strona internetowa tej firmy – opisali nawet „co można uszyć?” z danego materiału, a dla nie jednej osoby, szczególnie takiej, która będzie chciała wykonać taki projekt po raz pierwszy, będzie to niezwykle pomocne. Odnoszę wrażenie, że coraz więcej kobiet powraca do robótek ręcznych: szydełkowanie, praca z maszyną do szycia… fajnie, że ta kultura nie umiera. Wydaje mi się też, że to efekt tego, że ostatnio jest straszna posucha jeśli chodzi o ładne, proste wzory w ogólnodostępnych i znanych sklepach (chińszczyzna brr! no a poza tym coraz trudniej o dobrej jakości pościel bawełnianą!). A tu proszę, KUKA wychodzi nam na przeciw. Takich firm powinno być coraz więcej. Serdeczności!

  • Słyszałam o cottonbee, nawet przymierzałam się do zamówienia czegoś, ale na razie na przymierzaniu się skończyło, zajrzę koniecznie do polecanego przez Ciebie miejsca, chętnie porównam ich oferty 🙂
    Czaję się do stworzenia własnego wzoru na tkaninę, ale nie mam jeszcze tyle pewności siebie, aby podjąć temat.
    Pozdrawiam! 🙂

  • Mnie w Kuka urzekła jakość – tkaniny naprawdę są świetne. A jak się je szyje! Sama przyjemność 😉 Nie mam cierpliwości do maszyny i jak trafiam na materiał, który się ślizga, pruje czy ogólnie jest nieposłuszny, to tylko się irytuję. A z tymi od Kuki jakoś tak gładko idzie.