BLOG NIE TYLKO O WNĘTRZACH

10 rzeczy, których o mnie nie wiecie

10 rzeczy, których o mnie nie wiecie


#1

Lubię oglądać piłkę nożną, ale nie znoszę siatkówki.

#2

Kiedy ktoś mnie pyta, czy mam rodzeństwo, od razu zakłada, że jestem starszą siostrą. Nie mam pojęcia, dlaczego tak jest. Tymczasem mam starszego brata 🙂

PS Brat jest singlem i mieszka w Szczecinie, więc jak któraś z Was jest zainteresowana, to dam namiary 😀

#3

Nigdy nie potrafiłam uczyć się rzeczy, które mnie nie interesują. Wkuwanie na pamięć 150 faz mitozy i mejozy w liceum uważałam za rzecz absurdalną i zbyteczną. Wbrew temu, jakie stereotypy krążą na temat amerykańskiego systemu szkolnictwa, muszę przyznać, że on byłby idealny dla takich osób, jak ja.

#4

Mam dość dobrze rozwinięte zdolności telepatyczne. Zazwyczaj czuję, kto zaraz do mnie zadzwoni lub napisze i czasem nawet wiem z jaką sprawą. Nie jest to dla mnie nic nadzwyczajnego.

#5

Często jestem stawiana w pozycji mediatora. Przyciągam ludzi, którym muszę tłumaczyć zachowanie innych osób i łagodzić konflikty i nieporozumienia. Mam zdecydowanie za dużo empatii i wbrew pozorom to w ogóle nie ułatwia życia.

#6

Jednym z moich marzeń jest wyjechanie na plener malarski do Francji śladem największych malarzy. Nie żebym się z nimi utożsamiała, ale po prostu bardzo lubię malować i chciałabym kiedyś przez kilka tygodni zajmować się tylko tym w ramach rozwoju wewnętrznego.

#7

Nie mam podejścia do dzieci. Nie wiem, co z nimi robić i o czym rozmawiać. Zresztą z dorosłymi też nie wiem, o czym rozmawiać 😛

#8

Jestem uzależniona od picia czerwonej herbaty. Powstrzymuję się, by nie wypić kilku kubków dziennie. Przeważnie kończy się na 3, ale chcę to ograniczyć do 1 i na razie mi nie wychodzi. Mimo że czerwona herbata działa rozgrzewająco, potrafię ją wypić nawet w upalny dzień.

#9

Nałogowo oglądam seriale amerykańskie. Zakres tematyki jest bardzo szeroki od bardziej ambitnych, po produkcje niższych lotów. Ostatnio moim ulubionym serialem stał się Gotham, w którym podziwiam przede wszystkim bardzo plastyczną scenografię i ciekawie zbudowane postacie.

#10

Przez 10 lat byłam zapaloną akwarystką, ponieważ był to czas, w którym nie mogłam mieć żadnych innych zwierząt, a jakieś przecież mieć musiałam 😉