BLOG NIE TYLKO O WNĘTRZACH

O mnie

 

Nazywam się Martyna Szulist i na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz oraz prowadzeniem portalu sprzedażowego dla artystów – atelio.pl. Mam nieustanną potrzebę tworzenia czegoś nowego oraz rozwijania swoich umiejętności w różnych dziedzinach sztuki i rękodzieła.

Prywatnie jestem wielką miłośniczką psów, bez których świat byłby smutniejszy 🙂 Aktualnie mieszkam w Gdańsku, chociaż wcześniej przez kilka lat byłam mieszkanką Poznania, Koszalina i rodzinnego Drawska Pomorskiego (tak, tam, gdzie poligon).

W wolnym czasie maluję, czytam książki o biznesie i sporadycznie robię biżuterię, którą dawniej wykonywałam praktycznie codziennie. Uwielbiam wszystko, co związane z teatrem i tworzeniem filmów, więc łapię okazję, gdy tylko pojawia się możliwość pracy przy tego typu produkcjach.

O BLOGU

Na tym blogu oprócz inspiracji i nowinek ze świata designu, opisuję również kulisy pracy projektanta wnętrz z własnej perspektywy – osoby, która prowadzi działalność od 2014 roku. Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się przybliżyć Wam tajniki mojej pracy oraz zadań, z jakimi się zmaga młody architekt wnętrz.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do mnie 🙂

martyna@pozytywne-wnetrza.pl

Odwiedź moje pozostałe strony

Projektowanie wnętrz
Ręcznie robione meble i dodatki do wnętrz
Blog o tworzeniu biżuterii

 

 

 

Zapisz